Mieszkanie na całe życie

Mieszkanie na całe życie

Nieruchomości

Często można spotkać się ze stwierdzeniem, że zakup nieruchomości to inwestycja na całe życie, z której korzystać mogą także kolejne pokolenia. W rzeczy samej trudno nie zgodzić się z zasadnością tych słów – własny lokal mieszkalny to przede wszystkim komfort użytkowania, a często także przysłowiowe miejsce na ziemi.

Nowe mieszkanie – nowe życie

W ostatnim czasie wzrosło zainteresowanie inwestycją deweloperską, do której należą mieszkania Poznań Ogrody. Są to nowe mieszkania o różnym metrażu, znajdujące się w atrakcyjnych, dobrze wyposażonych blokach, dopełnionych odpowiednio zagospodarowaną architekturą przestrzenną.

Nowe mieszkanie, jak wiadomo, jest droższe niż nieruchomość nabyta na rynku wtórnym. Rzeczywistość dowodzi jednak, że nowe mieszkania – wbrew pozorom – okazują się atrakcyjniejsze od lokali użytkowanych przez inne osoby, także pod względem finansowym.

Podstawową kwestią, na którą należy zwrócić uwagę jest fakt, że każde mieszkanie od dewelopera jest wykończone i wyposażone w podstawowy sprzęt sanitarny, posiada także dostęp do mediów, a tym samym umożliwia rozpoczęcie użytkowania bezpośrednio po otrzymaniu kluczy.

Na korzyść nowych mieszkań deweloperskich przemawia także fakt, że wszystkie lokale znajdują się w blokach wyposażonych w windę osobową, co okazuje się szczególnie ważne w przypadku rodzin z małymi dziećmi, osób niepełnosprawnych oraz starszych, ponadto do dyspozycji mieszkańców jest bezpłatna rowerownia.

Kupując nowe mieszkanie od dewelopera potencjalny inwestor może dodatkowo dokupić komórkę lokatorską oraz miejsce parkingowe.