Mieszkanie deweloperskie Poznań

Mieszkanie deweloperskie Poznań

Nieruchomości

Wybiera je dziewięćdziesiąt procent polaków, którzy kupują lokal na rynku pierwotnym. Chodzi oczywiście o mieszkania deweloperskie Poznań, Kraków, Warszawa w każdym mieście, jest pierwszym wyborem większości kupujących. Co jednak konkretnie znaczy ten termin?

Co to znaczy deweloperskie

Warto przede wszystkim wyjaśnić sobie co dokładnie oznacza mieszkania deweloperskie Poznań. Poznań jest jednym z tych miast, gdzie tego typu mieszkań odnajdziemy bardzo dużo, a to ze względu na dynamiczny rozwój tej metropolii. Wystarczy wpisać w dowolną wyszukiwarkę „mieszkania deweloperskie Poznań” i po chwili wyskoczy nam tysiące wyników i konkretnych lokalizacji, gdzie możemy nabyć wymarzone mieszkanie.

Najczęściej pod pojęciem tym ukrywa się surowy stan domu lub mieszkania, który pozwala na natychmiastowe podjęcie prac wykończeniowych. W odróżnieniu od mieszkania pod klucz, stan deweloperski to właściwie zakończenie wszelkich prac związanych z ociepleniem nieruchomości, doprowadzeniem przyłączy, przygotowaniem ścian i podłóg oraz zagospodarowaniem przestrzeni wokół budynku.

Co dokładnie obejmuje ta definicja?

Stan deweloperski różnić się może w zależności od oferty dewelopera, ale najczęściej obejmuje tynki w środku i na zewnątrz, ściany przygotowane do malowania, drzwi, okna oraz parapety, wylewkę podłogową, przygotowaną instalacje: wentylacyjną, wodno-kanalizacyjną, grzewczą i elektryczną, gniazdka, grzejniki, a także osadzenie rur spustowych, schody wraz z balustradami, ogrodzenie, drogę dojazdową i przygotowanie miejsc parkingowych.