Gadżety dla fanów Batmana

Gadżety dla fanów Batmana

Handel

Batman to jeden z najpopularniejszych bohaterów uniwersum DC – komiks. Nic zatem dziwnego, że gadżety z Batmanem są tak chętnie kupowane przez dzieci i dorosłych na całym świecie.

Kim jest Batman?

Batman to alter ego człowieka o niesamowitych zdolnościach intelektualnych, który potrafi znaleźć wyjście z niemal każdej sytuacji. Bruce jest również doświadczonym detektywem (w młodości przeczytał wiele książek z zakresu kryminalistyki i potajemnie studiował swoje miasto), co niejednokrotnie pomogło mu w śledztwie, nie jest jeszcze niedoścignionym mistrzem sztuk walki, o czym przekonało się wielu bohaterów i złoczyńców.

Jednak wielu mieszkańców zna go jako – filantropa, biznesmena, milionera i playboya, który od czasu do czasu spędza czas na różnych drogich imprezach firmowych i przyjęciach. Mieszkańcy miasta Gotham nawet nie podejrzewają, że nocą, gdy zaczyna panować przestępczość, zakłada kostium nietoperza i wyrusza na wymierzenie sprawiedliwości.

Bohater mieszkańców miasta

Batman wie, jak strzelać z różnych rodzajów broni, ale nadal woli zaszczepiać strach we wrogach i używać pięści jako sprawiedliwości. Batman ma również wysoki poziom inteligencji, a także jest wybitnym taktykiem i strategiem, co pozwala mu przewidywać poczynania przeciwników w walce. Bohater jest w stanie walczyć z wieloma typami przeciwników i nie ma dla niego rzeczy niemożliwych, ale pomagają mu w tym rozmaite Batman gadżety. Takie rozpoznawalne Batman akcesoria to między innymi – Bat Harpoon. Ten był używany do wspinania się na wysokie budynki lub pokonywania ogromnych przeszkód.

Batman następnie zastąpił go bardziej kompaktowym i wygodnym urządzeniem – Bat Claw. Bat-claw to pistolet na pokład, choć kabel jest dość cienki, ale elastyczny i niesamowicie mocny (jego żyłki wytrzymują ciężar do 160 kg), a samo urządzenie praktycznie nic nie waży, co pozwala na użycie go w locie lub od razu sytuacje krytyczne do odwrotu. Pazur nietoperza może być również używany jako broń.