Jakie mieszkania mieszkańcy Poznania kupują najczęściej?

Jakie mieszkania mieszkańcy Poznania kupują najczęściej?

Nieruchomości

Osoby kupujące mieszkanie na kredyt muszą obecnie zgromadzić spory wkład własny. Nie jest to oczywiście sytuacja korzystna, ale mimo to mieszkania z rynku pierwotnego sprzedają się bardzo dobrze w całej Polsce. Również rynek pierwotny w Poznaniu ma bardzo dobrą passę; mieszkania z rynku pierwotnego w Poznaniu znajdują nabywców bardzo szybko.

Jakie mieszkania z rynku pierwotnego w Poznaniu sprzedają się najlepiej?

Bardzo szybko znajdują nabywców mieszkania z rynku pierwotnego w Poznaniu, które mają bardzo atrakcyjną lokalizację. Należą do nich między innymi mieszkania z rynku pierwotnego z Sołacza. Sołacz to prestiżowa dzielnica Poznania. Atutem mieszkania z rynku pierwotnego z Sołacza jest to, że osiedle sąsiaduje z bardzo klimatycznym parkiem Wodziczki, który łączy się  z pięknym parkiem Sołackim. Mieszkania z rynku pierwotnego z Sołacza to inwestycja, która jest skierowana przede wszystkim do klientów, którzy szukają komfortowych, wręcz luksusowych mieszkań o dużym i bardzo dużym metrażu. Więcej na ten temat możecie przeczytać w naszym wcześniejszym artykule „Mieszkania z rynku pierwotnego w Poznaniu”.

Rynek pierwotny w Poznaniu: perspektywy

Mieszkania z rynku pierwotnego w Poznaniu sprzedają się bardzo szybko, gdy powstają na osiedlach, które mają już istniejącą infrastrukturę dodatkową. Dobrze sprzedają się także mieszkania w tych dzielnicach, z których można szybko dostać się w inne rejony miasta. Chętnie też kupowane są mieszkania na zamkniętych,monitorowanych i kameralnych osiedlach.