Apartament w górach? Znakomita inwestycja!

Apartament w górach? Znakomita inwestycja!

Nieruchomości

Marzysz o ulokowaniu środków w inwestycję, która wyróżnia się wysoką stopą zwrotu  i minimalnym ryzykiem? Z pewnością zdajesz sobie sprawę, że warto nabyć nieruchomość – to wyjątkowo bezpieczna lokata kapitału. Na rynku najmu aktualnie najbardziej opłacalny jest wynajem krótkoterminowy – widać to po sukcesie platform internetowych typu AirBnB. Warto kupić ekskluzywne apartamenty inwestycyjne w górach, które będzie wynajmowało się turystom. Pozostaje jeszcze pomysł na lokalizację takiej nieruchomości. Doskonały pomysł to apartamenty inwestycyjne w górach gdzie rekordowo długo utrzymuje się pokrywa śnieżna, czyli w Karkonoszach.

Szklarska Poręba – urokliwe miejsce, 365 dni w roku

Turyści wyjeżdżający na narty preferują duże górskie kurorty, o możliwościach jakie zapewnia każde miasto. Z pewnością ważna jest infrastruktura i dostępność różnych usług (nie tylko gastronomii). Zastanawiasz się, czy mieszkanie będzie stało puste poza sezonem? Proponujemy Ci całoroczne apartamenty inwestycyjne w górach, Szklarska Poręba jest miejscem popularnym wśród turystów, którzy przybywają do tego miasta praktycznie o każdej porze roku. Choćby po to, aby pooddychać górskim powietrzem i podziwiać przepiękne krajobrazy podczas swoich wędrówek lub wycieczek rowerowych.

Zalety apartamentów inwestycyjnych w górach

Deweloper ekskluzywnych nieruchomości mieszkaniowych sugeruje obłożenie sięgające 70 procent, co oznacza, że przyjezdni odwiedzają Karkonosze także poza szczytem sezonu narciarskiego. Z pewnością uzyskasz korzystną stopę zwrotu inwestycji. Budynki zostały wykonane w najwyższym standardzie i są wykończone z wykorzystaniem naturalnych materiałów – zapewni to znakomitą jakość i estetykę na długie lata.