Wymień część, nie telefon

Wymień część, nie telefon

Usługi

We współczesnej społeczności można zauważyć tendencję do wyrzucania wielu przedmiotów, bez podjęcia próby ich naprawy. Serwis Apple mówi dość takiej praktyce. Niesie ona za sobą dużo więcej wydatków, niż wymiana pojedynczej części w urządzeniu, które z pewnością może jeszcze spokojnie funkcjonować przez kilka lat.

Gnanie za nowinkami technicznymi jest nieuniknione, czy warto jednak robić przez nie magazyn ze swojego mieszkania? Z poniższego wpisu dowiesz się tego, jakie między innymi elementy telefonu obejmuje naprawa Apple i co dokładnie możesz wymienić w serwisie

Wymiana baterii w telefonie

Denerwujesz się gdy Twój telefon szybko się rozładowuje, a bateria w wolnym tempie się ładuje? Odwiedź serwis Apple i zapomnij raz na zawsze o takich problemach. Specjaliści z salonu, świadczący tak profesjonalne usługi, z pewnością posiadają baterie do różnych modeli iPhone’a, dzięki czemu możesz być pewien, że szybko uporają się oni z Twoim problemem. Sama wymiana komponentu nie trwa długo, co tylko wyłącznie zachęca do odwiedzenia najbliższego salonu. 

Napraw swój suwak wyciszenia iPhone’a

Już długo posiadasz swój telefon? Nie przejmuj się. W razie jakiejś awarii nie rezygnuj z urządzenia i zdecyduj się na pogwarancyjny serwis Apple. Od dawna nie jest już tajemnicą, że telefon przestał służyć tylko i wyłącznie do przeprowadzania rozmów na odległość.

Kamera, aparat, nośnik muzyki – to zaledwie kilka funkcji, które wykorzystuje się na co dzień. Jednak jedna mała usterka, w postaci uszkodzonego suwaka wyciszenia, może uprzykrzyć użytkowanie całego urządzenia. Na szczęście szybko i małym kosztem można się jej pozbyć, gdyż obejmuje ją naprawa Apple. Po co się męczyć albo kupować nowe urządzenie, kiedy obecne nadal dobrze się sprawuje

Zepsuta kamera? Napraw ją! 

Dla wielu osób niedziałająca kamera w telefonie jest jednoznaczna z jego wymianą, co nie jest dobrym wyjściem. Pogwarancyjny serwis Apple jest idealnym rozwiązaniem dla osób, którym skończyła się gwarancja na dane urządzenie, a które mimo wszystko chcą je zatrzymać i cieszyć się jego pełną funkcjonalnością. Wymianie podlegać mogą również wyświetlacze, głośniki, przyciski głośności, obudowy, czy też mikrofony. Zamienne komponent z pewnością są tańsze niż nowy model smartfona i na pewno są w stanie przedłużyć żywotność danego urządzenia. Warto o tym pomyśleć w obliczu zaistniałej usterki.