Wyciąg z różeńca górskiego

Wyciąg z różeńca górskiego

Zdrowie

Na rynku dostępne jest całe mnóstwo suplementów diety, które pomagają zadbać o zdrowie i dobre samopoczucie. Wśród nich znajduje się między innymi preparat, którego podstawowym składnikiem jest wyciąg z różeńca górskiego. Zobaczmy jak działa, kiedy warto po niego sięgnąć i czy na pewno jest bezpieczny.

Różeniec górski suplement

Rhodiola tabletki to preparat, który zawiera wyciąg z różeńca górskiego. Sekret jego skuteczności tkwi w składnikach aktywnych, które zawarte są w preparacie. Są to rozawina, salidrozyd, magnez, a także:

  • witaminy D;
  • witaminy z grupy B: B1, B6 oraz B12.

Okazuje się, że preparat świetnie wspiera organizm w sytuacjach zmęczenia, a także wówczas, gdy spada wydajność pracy. Korzystnie wpływa także na funkcjonowanie układu nerwowego. Wspiera prawidłową pracę układu immunologicznego, chroniąc tym samym przed rozwojem różnego rodzaju infekcji.

Wyciąg z różeńca górskiego

Rhodiola rosea, czyli różeniec górski to roślina, która naturalnie występuje na terenach arktycznych oraz górskich zarówno Europy, jak i Ameryki Północnej. Spotykany jest także w Azji.

Okazuje się, że to właśnie na terenie Azji wyciąg z różeńca górskiego wykorzystywany jest od wieków. Już trzy tysiące lat temu zauważono, że roślina ta świetnie wspomaga organizm, dostarczając nowych sił do pracy. Rhodiola rosea tabletki to bardzo wygodna forma zażywania różeńca górskiego. Różeniec górski suplement to preparat w pełni bezpieczny, który można stosować bez żadnych obaw. Przynosi naprawdę świetne efekty. Sprawia, że wracają utracone siły, dodaje energii.