Wybuchowy żel i inne gadżety Batmana

Wybuchowy żel i inne gadżety Batmana

Handel

W filmie z 1966 roku Batman, choć został pokazany jako postać, która wraz ze swoim towarzyszem Robinem walczy z przestępczością. W całym filmie bohaterowie używali różnych gadżetów, ale najbardziej zapadający w pamięć była wyrzutnia lin Bet-Rope

Zdolność chodzenia po ścianach

Batman akcesoria, to nie tylko liny i samochód ale też wyrzutnia. To kolejne nietypowe urządzenie wyposażone jest we wbudowaną tyrolkę, która pozwala zejść na ciasnej linie i pokonywać ogromne przeszkody. Jest zdolne do strzelania stalowym kablem z obu końców wyposażonych w strzałki aluminiowe z diamentowymi głowicami, które są w stanie przebić betonowy mur lub stalowe ściany. Umożliwia pokonywanie różnych przeszkód, takich jak podłoga elektryczna, lawa i inne.

Kabel jest wykonany z bardzo mocnego materiału. Wyrzutnia lin może wytrzymać prawie 180 kg (o ile pozwala na to podstawa, do której jest przymocowana). Takie Batman gadżety sprawiają, że nasz bohater może poruszać się pomiędzy dwoma poziomo położonymi punktami praktycznie bez hałasu i szybko, a rozpędzając się, potrafi nawet przewrócić przeciwnika.

Gadżet – wybuchowy żel

Gadżety z Batmanem to też wybuchowy żel. Czasami, aby zaskoczyć wrogów, Batman musi użyć materiałów wybuchowych. Ten jest specjalnie zaprojektowany do małych operacji strzałowych, jest nakładany na dowolną powierzchnię i znajduje się w małym cylindrze, a przycisk na urządzeniu.

Jest w stanie zniszczyć delikatne konstrukcje lub ściany, szkło i może po prostu przyciągnąć uwagę z powodu eksplozji. Niewielka warstwa żelu nie zadaje śmiertelnej rany przeciwnikowi, gdy eksploduje, dlatego stał się bardzo popularny wśród bohatera, a także ma wiele zastosowań w walce i otwiera naprawdę nieograniczone możliwości taktyczne. Specjalne urządzenie w masce Batmana zawsze pokaże ci, gdzie go używać.