Spełnienie marzeń o własnym mieszkaniu

Spełnienie marzeń o własnym mieszkaniu

Nieruchomości

Rynek nieruchomości to jedna z najprężniej rozwijających się gałęzi gospodarki. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się nowe mieszkania, oferowane przez firmy deweloperskie. Nierzadko lokale są nabywane z myślą o wynajmie, stanowiącym – suma sumarum – realną szansę na dodatkowy dochód.

Dlaczego warto inwestować w nowe mieszkania?

Często można spotkać się ze stwierdzeniem, że najlepiej inwestować w nowe mieszkania. Co prawda zakup nieruchomości z rynku pierwotnego wiąże się z większym wydatkiem niż nabycie lokalu mieszkalnego na rynku wtórym, warto jednak pamiętać, że nowe mieszkanie – w przeciwieństwie do użytkowanego przez inne osoby – nie wymaga działań remontowych ani modernizacyjnych, co w praktyce oznacza, że kwota, jaką należy zapłacić za zakup nieruchomości, jest jedynym wydatkiem, który ponosi potencjalny inwestor.

Doskonałym potwierdzeniem powyższej tezy są deweloperskie mieszkania Poznań Ogrody, która znajdują się w atrakcyjnej lokalizacji, zarówno pod względem komunikacyjnym, jak i stricte rekreacyjno-bytowym, a co ważniejsze, charakteryzują się oryginalną architekturą oraz szeregiem dodatkowych rozwiązań, które w znaczny sposób wpływają na codzienne życie.

Kupując mieszkanie od dewelopera potencjalny inwestor ma gwarancję, że lokal jest wykończony w wyposażony w podstawowe sprzęty sanitarne, posiada także wszystkie media, co w praktyce oznacza, że można rozpocząć jego użytkowanie praktycznie od razu po otrzymaniu kluczy.

Ponadto bloki, w których znajdują się nowe mieszkania deweloperskie, posiadają wygodne i funkcjonalne windy osobowe, które sprawdzą się przede wszystkim w przypadku osób starszych oraz rodzin z małymi dziećmi.