Sołacz: dzielnica, w której Poznaniacy chętnie kupują mieszkania

Sołacz: dzielnica, w której Poznaniacy chętnie kupują mieszkania

Nieruchomości

Wysoki wkład własny wymagany przy kredycie hipotecznym na mieszkanie nie zniechęca do kupowania mieszkań z rynku pierwotnego. Rynek pierwotny w Poznaniu należy do tych w kraju, który pow względem sprzedaży nowych mieszkań zajmuje jedno z czołowych miejsc. Sytuacja ta utrzymuje się od kilku lat i nie wygląda na to, że rynek pierwotny w Poznaniu nagle się załamie. Istnieje wiele znaków, które świadczą o tym, że rynek pierwotny w Poznaniu nadal będzie się rozwijał. Jakie mieszkania od deweloperów sprzedają się najszybciej?

Mieszkania z rynku pierwotnego w Poznaniu: najbardziej pożądane lokalizacje

Bardzo dobrze sprzedają się mieszkania z rynku pierwotnego w Poznaniu, które znajdują się w dzielnicach uważanych przez mieszkańców Poznania nie tylko za bezpieczne, ale także prestiżowe. Taką częścią miasta jest zabytkowy Sołacz: mieszkania z rynku pierwotnego z Sołacza znajdują nabywców wyjątkowo często, mimo że jest to jedna z droższych dzielnic Poznania. Więcej o mieszkania z rynku pierwotnego z Sołacza można przeczytać w naszym artykule „Mieszkania z rynku pierwotnego w Poznaniu”.

Mieszkania z rynku pierwotnego z Sołacza: dlaczego warto je kupić?

Atrakcyjna lokalizacja to na pewno jeden z powodów, dla których warto wybrać mieszkania na Sołaczu. To bardzo zielona dzielnica miasta, która słynie między innymi z Parku Wodziczki, który łączy się z równie znanym Parkiem Sołackim. Mieszkania z rynku pierwotnego z Sołacza mają bardzo różny metraż; mieszkanie idealne dla siebie znajdą zarówno rodziny z dziećmi, jak i single.