Rhodiola - preparat zasługujący na uwagę

Rhodiola – preparat zasługujący na uwagę

Zdrowie

Każdy z nas chce jak najdłużej cieszyć się doskonałym zdrowiem. Dlatego chętnie sięgamy po rozmaite suplementy diety, których wybór jest obecnie ogromny. Na uwagę zasługuje między innymi Rhodiola Rosea tabletki – środek, którego formuła bazuje na wyciągu z różeńca górskiego.

Różeniec górski: dar, jaki dała nam natura

Różeniec górski (Rhodiola Rosea) to roślina, która naturalnie rośnie na terenach arktycznych, a także górskich na terenie Europy oraz Ameryki Północnej. Spotykana jest również w Azji. Obecnie wiadomo, że różeniec górski ma szereg właściwości. Wyciąg z różeńca górskiego od trzech tysięcy lat wykorzystywany jest w przypadku spadku sił.

Roślina jest niezwykle wytrzymała i świetnie radzi sobie nawet wówczas, gdy warunki są naprawdę niesprzyjające. Jej właściwości wynikają ze związków, jakie są w niej zawarte. Dostarcza polifenoli, zawiera również rozawin, a także salidrozyd. Okazuje się, że różeniec górski suplement sprawdza się wówczas, gdy chcemy utrzymać wysoką aktywność umysłową. Wspomaga funkcje poznawcze, sprawia, że krew krąży prawidłowo. Przydaje się również w przypadku wysiłku fizycznego.

Rhodiola Intercell – skuteczny i bezpieczny

To preparat, który można śmiało polecić. Udowodniono, że jest naprawdę skuteczny. Zawiera wyciąg z różeńca górskiego. Dostarcza rozawiny, salidrozydu, magnezu, a także witamin: B1, B6, B12, D. Świetnie wspiera organizm. Różeniec górski suplement to preparat, którego stosowanie korzystnie wpłynie na organizm. Można zażywać go bez żadnych obaw.