Nowe mieszkania w Rokietnicy

Nowe mieszkania w Rokietnicy

Nieruchomości

Poznań to duże miasto, które ma naprawdę bardzo wiele do zaoferowania. Jednak coraz więcej osób decyduje się wyprowadzić z miasta i zamieszkać w małym miasteczku lub wręcz na wsi. Wielu deweloperów doskonale zna ten nowy trend. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naprawdę bardzo wielu osób proponuje mieszkania Rokietnica.

Nowe mieszkania w Rokietnicy

Rokietnica to wieś licząca niewiele ponad 6 tysięcy mieszkańców. Tym, co najbardziej przyciąga osoby, które zdecydowały się kupić mieszkania Rokietnica jest między innymi piękny, choć typowo rolniczy krajobraz. Mieszkania Rokietnica to doskonały wybór dla osób, które nie chcą, aby ich dzieci narażone były na smog. Rokietnica stawia na rozwiązania ekologiczne, we wsi, ale także w miejscowościach, które z nią sąsiadują nie ma żadnych fabryk i zakładów produkcyjnych, które zagrażałyby zdrowiu mieszkańców i środowisku naturalnemu.

Jaka jest oferta dewelopera?

Nowe mieszkania, które proponuje w Rokietnicy jeden z poznańskich deweloperów zbudowano tak, aby przyszłym lokatorom mieszkało się naprawdę bardzo wygodnie. W ofercie znajdują się mieszkania o bardzo różnym metrażu. Do wyboru przyszli lokatorzy mają między innymi jednopokojowe mieszkania o powierzchni 34 metrów kwadratowych.

Szybki dojazd do Poznania, liczne tereny zielone na terenie gminy Rokietnica, bogata infrastruktura dodatkowa, a przede wszystkim czyste powietrze – to wszystko są powody, dla których naprawdę warto skorzystać z oferty dewelopera i kupić mieszkanie w Rokietnicy.