Nowe mieszkania na poznańskiej Wildzie

Nowe mieszkania na poznańskiej Wildzie

Nieruchomości

Na Wildzie powstaje nowoczesne, bardzo kameralne (złożone tylko z dwóch budynków) nowe osiedle. Już teraz warto przyjrzeć się, jakie są zalety tego osiedla.

Mieszkania na sprzedaż Poznań Wilda: kilka słów o lokalizacji

Nowo powstające osiedle wyróżnia się bardzo atrakcyjną lokalizacją. Osiedle dzieli niewielka odległość zarówno od centrum miasta, jak też od parku i terenów rekreacyjnych. Z uwagi na bliskie sąsiedztwo parku i terenów rekreacyjnych, mieszkania na pewno będą cieszyć się popularnością nie tylko wśród osób, które wolny czas lubią spędzać aktywnie. To także dobra lokalizacja dla rodzin z małymi dziećmi. Z osiedla można się też szybko dostać nad rozciągające się nad Wartą łąki. Więcej można przeczytać w naszym artykule „Nowe osiedle mieszkaniowe w Poznaniu”.

Mieszkania na sprzedaż Poznań Wilda: dla ceniących komfort

Szybki dojazd do centrum Poznania to jeden z atutów nowego osiedla. W dwóch budynkach znajdzie się w sumie 126 mieszkań różniących się metrażem i liczbą pokoi. Mieszkańcy będą mogli korzystać z podziemnego parkingu i pełnego zieleni dziedzińca. Dla najmłodszych mieszkańców powstanie atrakcyjny plac zabaw. Każde mieszkanie na parterze będzie miało ogródek, te na wyższych kondygnacjach przestronny balkon lub taras. Do tego do sprzedaży są także lokale użytkowe : idealne, aby otworzyć w nich na przykład małą cukiernię. Dla przyszłych lokatorów liczy się również to, że budynki powstaną z nowoczesnych materiałów budowlanych z wykorzystaniem nowych technologii.