Mieszkanie od dewelopera w Poznaniu

Mieszkanie od dewelopera w Poznaniu

Nieruchomości

Wilda to bardzo atrakcyjna dzielnica Poznania. Atutem nowych mieszkań w tej dzielnicy jest między innymi dogodna komunikacja z innymi dzielnicami miasta, cisza i spokój.

Mieszkania na sprzedaż Poznań Wilda: dlaczego warto je kupić?

Nowe osiedle, które właśnie powstaje w Wildzie położone jest w spokojnej, cichej i bezpiecznej części dzielnicy. W sąsiedztwie osiedla przepływa rzeka Warta, co dla wielu jest dodatkowym plusem powstającego osiedla. Wiele osób zdecydowało się na kupienie mieszkania na nowo powstającym osiedlu także z powodu bliskiego sąsiedztwa atrakcyjnych terenów rekreacyjnych. Osoby, które zdecydują się zamieszkać na tym właśnie osiedlu, mogą szybko dojechać nie tylko do centrum miasta, ale także do autostrady A2.

Mieszkania na sprzedaż Poznań Wilda: różnorodny metraż

Więcej na temat plusów mieszkań na nowo powstającym osiedlu na Wildzie można przeczytać w artykule „Nowe osiedle mieszkaniowe w Poznaniu”. Plusem mieszkań jest oczywiście nowe budownictwo. Już samo osiedle budzi pozytywne emocje u przyszłych lokatorów. Mnóstwo zieleni, podziemny parking, plac zabaw dla dzieci – deweloper zadbał o potrzeby wszystkich mieszkańców.  Plusem jest także to, że budynki mają niewiele kondygnacji, najniższa z nich została przeznaczona na lokale usługowe. W dwóch budynkach do sprzedaży znajdzie się 126 mieszkań o różnym metrażu. Wszystkie jednak wyróżniają się wyjątkowo dobrze zaplanowanym rozkładem pomieszczeń. Plusem mieszkań na parterze będą małe ogródki. Mieszkania na wyższych kondygnacjach będą mieć balkon lub taras.