Hotel Smart – doskonały wybór na konferencje i szkolenia

Usługi

Hotel Smart to doskonały wybór na organizację konferencji i szkoleń. Hotel ten oferuje wysokiej jakości sale konferencyjne, nowoczesne udogodnienia oraz wykwintną kuchnię, co gwarantuje udane i profesjonalne wydarzenie.

Wysokiej jakości sale konferencyjne

Hotel Smart oferuje pięć sal konferencyjnych, które idealnie sprawdzą się na różnego rodzaju wydarzenia biznesowe. Sale wyposażone są w nowoczesne systemy audio i wizualne, dzięki czemu prezentacje i wystąpienia będą wyglądać profesjonalnie i atrakcyjnie. Sale konferencyjne w Hotelu Smart pomieszczą nawet do 150 osób, co daje możliwość organizacji większych wydarzeń.

Nowoczesne udogodnienia dla uczestników szkoleń i konferencji

W Hotelu Smart zadbano o każdy detal, aby uczestnicy szkoleń i konferencji czuli się komfortowo i mieli dostęp do najnowocześniejszych udogodnień. Hotel oferuje bezpłatne Wi-Fi, klimatyzację oraz nowoczesne urządzenia multimedialne. Ponadto, w hotelu znajduje się także strefa fitness oraz miejsce do relaksu w ogrodzie.

Restauracja Hotelu Smart – wykwintna kuchnia dla uczestników konferencji

Restauracja Hotelu Smart to miejsce, w którym uczestnicy konferencji mogą skosztować wykwintnych dań opartych na sezonowych i lokalnych składnikach. Menu restauracji skomponowane jest z myślą o najwyższej jakości oraz świeżości potraw. Restauracja oferuje również szeroki wybór napojów, które idealnie komponują się z wykwintnymi daniami.

Hotel Smart to doskonały wybór na organizację konferencji i szkoleń. Wysokiej jakości sale konferencyjne, nowoczesne udogodnienia oraz wykwintna kuchnia to tylko niektóre z atrakcji, jakie oferuje ten hotel. Bez względu na rodzaj wydarzenia biznesowego, Hotel Smart zawsze jest w stanie zaoferować swoim gościom profesjonalne wsparcie i doskonałe warunki do pracy.

Artykuł powstał przy współpracy z Hotel Smart w Gdańsku